Pomoc/Czat na żywo

                   Gdy kochamy to co robimy i zarabiamy przy okazji to tak naprawdę nie pracujemy, tylko wypełniamy naszą pasję. Gdy odkryjesz swoją pasję i zaczniesz na niej zarabiać to nie będziesz pracował do końca życia.

W grupie Total Freedom tworzymy strukturę ludzi wolnych.  Ludzi , którzy nie chcą być niewolnikami ustroju państwa czy  pieniędzy.

Inwestując w złoto mamy wolność od rządzących światem, bo nie są oni w stanie kontrolować wartość tego metalu szlachetnego jak i innych np. platyny czy srebra

Gdy spożywamy produkty z dużą zawartością szkodliwych substancji a małą ilością mikro i makro elementów to jesteśmy niewolnikami tych ludzi, którzy przez e produkty robią biznes kosztem naszego zdrowia, ponieważ stosują różnego rodzaju kombinacje chemiczne w celu utrwalenia długości przydatności produktów.

Od 30 lat ilość składników odżywczych spada na całym świecie z powodu wyjałowienia gleb i zniszczeń spowodowanych zanieczyszczeniem środowiska.

Dzisiaj aby się w pełni odżywić należy stosować suplementy diety ale tylko naturalne. Suplementy diety spotykane w aptekach czy sklepach są mało warte , bo są syntetyczne i organizm często traktuje je jako toksyny, a do szczęścia nie jest nam potrzebna żadna chemia i erytrocyty odrzucają syntetyczne witaminy.

Suplementy Naturalne przyswajalne w blisko 100%  ( także witaminy tłuszczowe ) , opatentowane nawet poczwórnie produkty, opatentowane technologie sprawiają ,że firma ma produkty najwyższej półki na świecie..

Produktów używają także znane gwiazdy sportu.

Czytaj o suplementach Fit Line

Firma posiada zamienniki posiłków, suplementy diety, dodatki do jedzenie. Produkty , które mogą służyć jako deser , a są przy tym w pełni naturalne i odżywcze także kosmetyki, które odmładzają naszą skórę i odżywiają ją od wewnątrz. Cząsteczki są tam małe, że z łatwością przeniakjają w głąb skóry

Pomyślałeś kiedyś o tym, aby poświecić np rok, 2 czy 5 lat, aby móc do końca życia cieszyć się plonami twojej pracy, plonami może być twoja wiedza, twoja lista adresowa, twoje strony internetowe, twoja struktura w MLM, czy inny cel pośredni, który pozwoli ci stać się wolnym finansowo.

Daj z siebie tyle - jak bardzo pragniesz osiągnięcia swojego celu.

Gdy pragnienie jest silne jest w stanie pokonać wszystkie przeszkody: strach, stres i inne. Gdy zaczniesz o czymś non stop myśleć i idą w tym kierunku emocje to pojawia się wtedy niesamowita siła, która powoduje ,że świat odpowiada na twoje myśli. On szuka sposobu na realizację twoich marzeń.

Gdy czujemy radość dostaniemy jej więcej od świata. Myśli mają częstotliwość i docierają one natychmiastowo do innych ludzi, którzy na tej samej częstotliwości mają swoje cele do ich marzeń.

Poświęć dziś dla jutra


Więcej o PM International

Jeśli  jesteś zainteresowany budowaniem biznesu na wiele lat i osiągnięciem dochodu

pasywnego to napisz na emaila : kontakt@grupatf.com.pl

Im więcej dajesz tym więcej otrzymasz.

Buduj sieć dystrybucji pomagając ją budować osobom, które zasponsorowałeś. Pracujemy wg tego systemu : Tęczowy brylant

Dzięki niemu nie musimy ciągle szukać nowych ludzi do biznesu i współpracujemy z naszymi 5 aktywnymi osobami i pomagamy im znaleć pomagamy im znalezc po 5 osob i ich uczymy ich tego samego a także kolejne oosby zapisujemy osobom w naszje strukturze wg algorytmu z systmeu Tęczowy Brylant

Pomoc/Czat na żywo