Pomoc/Czat na żywo
Randy Gage

 

Nazywany Milionerem Mesjaszem, „Międzynarodowy specjalista” ds. Network Marketingu, 118 000 fanów na Facebooku, 15 000 subskrybentów kanału Prosperity TV na You Tube, 1000 postów na blogu, 9 bestsellerów przetłumaczonych na 25 języków, Wywiady dla Forbes, Success, Inc., Chicago Tribune, Network Magazine, Enterpreneur, Succeed, The Daily Buzz.

Jeżeli chcesz osiągnąć sukces w marketingu sieciowym, to prawdopodobnie nie ma na świecie osoby lepiej wykwalifikowanej w tym zakresie i bardziej pomocnej niż Randy Gage.

Randy GageJego książka „Duplication Nation” to najlepiej sprzedająca się publikacja szkoleniowa z zakresu marketingu sieciowego, a „Escape the Rat Race” to pierwszorzędne narzędzie rekrutacyjne.

Randy przyczynił się do wprowadzenia marketingu sieciowego w wielu rozwijających się państwach i przeszkolił pracowników generujących największe zyski w dziesiątkach firm. Można wręcz zaryzykować twierdzenie, że przeszkolił większą liczbę milionerów czerpiących zyski z marketingu sieciowego niż jakikolwiek inny żyjący specjalista. Co ważniejsze, nauki Randy’ego oparte są na rzeczywistych doświadczeniach — zarobił bowiem miliony dolarów jako dystrybutor. Doskonale wie, co sprawdza się na obecnym rynku i nauczy Twój zespół, jak wspiąć się na wyżyny sukcesu.

Randy Gage jest autorem ośmiu książek i dziesiątek publikacji audio i wideo o odnoszeniu sukcesu, które przetłumaczono na ponad 25 języków i sprzedano w milionach egzemplarzy na całym świecie. Swój czas dzieli między Florydę i Sydney, a do jego hobby należą baseball, wyścigi samochodowe i science fiction.

Randy Gage do Polaków..

Już 12 maja 2014 roku Randy po raz pierwszy przyjedzie do Polski i poprowadzi całodniowe Seminarium o tytule GO BIG OR GO HOME!

  • Jeśli jesteś managerem, przedsiębiorcą lub zarządzasz działem sprzedaży i chcesz, żeby Twoi ludzie byli zmotywowani, nikt lepiej nie nakłoni ich do aktywniejszego działania niż Randy Gage.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z aktualnego życia, chcesz rozwijać własną karierę lub firmę, ale wciąż szukasz inspiracji, Randy tchnie w Ciebie nowego ducha motywacji.
  • Jeśli zajmujesz się sprzedażą bezpośrednią to musisz wiedzieć, że Randy wyszkolił więcej milionerów czerpiących dochody z MLM niż ktokolwiek inny na świecie.

Po raz pierwszy Randy Gage w Polsce!

Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny oraz jak stać się zdrowym, mądrym i bogatym

Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny oraz jak stać się zdrowym, mądrym i bogatym

Dlaczego jesteś głupi...

Zamów tę książkę i przejdź na stronę sklepu
Pomoc/Czat na żywo